Nie tylko od 24 lutego 2022 roku, ale już od 2015 Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspiera młodzież z Ukrainy, fundując jej stypendia. Przez te lata przez program stypendialny przewinęło się kilkanaście młodych osób. Ta konkretna materialna, duchowa i dająca szanse na zwykłe przyjaźnie pomoc jasno wskazuje, że u podstaw działań Fundacji jest Ewangelia oraz to, do czego zapraszał wszystkich ludzi w swoim nauczaniu św. Jan Paweł II, że „Człowiek nie jest sam, żyje z drugimi, przez drugich, dla drugich” (12.06.1987, Gdańsk).

Oręż Fundacji dla Ukrainy na obecne czasy to:

  1. Fundowanie 50 rocznych stypendiów dla zdolnych ukraińskich uczniów (400 PLN/miesiąc dla ucznia i 550 PLN/miesiąc dla studenta)
  2. WAKACJE Z UŚMIECHEM w Radomiu, Warszawie lub Opolu dla 300 młodych osób – więcej na dzielo.pl

Fundacja ofiarowuje to co ma najlepszego i to czym żyje od 22 lat. Doświadczenie, struktury w całej Polsce i wykształconą kadrę. Dzieli się hojnością swych darczyńców – wyobraźnią miłosierdzia. W tegoroczne wakacje Stypendyści Fundacji zaproszeni są włączenie się w pomoc tym, których los dotknął wyjątkowo boleśnie.

Zachęcamy naszych Darczyńców, Przyjaciół, Absolwentów, do włączenia się jeszcze bardziej, z jeszcze większą wyobraźnią w ten projekt i pomoc!

Prosimy o wsparcie WAKACJI Z UŚMIECHEM dla młodzieży z Ukrainy.

DAJ

DAJ WYTCHNIENIE

WYTCHNIENIE

PODARUJ

PODARUJ UŚMIECH

UŚMIECH

PODZIEL SIĘ

PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ

MIŁOŚCIĄ

POMNÓŻ

POMNÓŻ DOBRO

DOBRO

OTUL

OTUL  NADZIEJĄ

NADZIEJĄ